Hodnocení  klientů

Paní Mgr. Petru Urbanovou doporučuji už od svého prvního sezení. Mezitím jich už pár proběhlo a já se vždy těším na další. Dlouho jsem hledala terapeutku, která by uměla být pro klienta motivací a na jednotlivých sesích by dala najevo, že tou důležitou jsem ( také) já. Byť jsem dlouhodobě v ID, rozhodla jsem se do sebe a svého psychického a duševního zdraví konečně investovat. Poprvé po dlouhé době mám pocit, že mně práce na sobě baví. Vypadá to, že psychoanalytické sese a V.I.P přístup ke každému klientovi je přesně to, co potřebuji. Co mne příjemně překvapilo je, že konečně někoho zajímá, co se mi zdá za sny, jaké mám záliby a můžeme vést i dialog, místo toho abych potila hodinu monolog s minimální odezvou. Pohlazení pro duši i intelekt. Doporučuji všem, kdo hledají tu správnou podporu a péči o sebe i své sebevědomí. "

Pavlína S.

 

 

"Terapie paní Urbanové mi byly a jsou klíčem k poznání sebe sama, pochopení jednání druhých, krokem ke šťastnému a vyrovnanému životu. Paní Urbanová dokáže velmi dobře poradit a nasměrovat tím správným směrem. Jako terapeutku mohu jedině doporučit."

K.

Návštěva u paní Urbanové před 6 lety byla u mne přelomová. Docházela jsem k ní 2 roky a během této doby jsem se naučila mít ráda sama
sebe a přijímat se taková, jaká jsem. Pomohla mi s mými problémy a změnila život k lepšímu. I nyní se k ní po letech ráda přijdu vypovídat.
Vřele její služby doporučuji.

Soňa

"Do psychoanalytické poradny magistry Petry docházím již několik let. Musím bez nadsázky říct, že kdyby nebylo vynikající pěče a přístupu paní Urbanové, možná už bych skončil velmi špatně a dost možná i nejhůř, jak si lze předtavit. Trpím totiž bipolární poruchou neboli maniodepresivní psychózou, jak chcete. Bohužel opravdu musím zkonstatovat, že tím trpím, protože život s maniodepresí je .... jak to jen říct ..... jako na houpačce prostě. Jednou velmi fajn (v mánii) a podruhé uplně na nic a k ničemu (v depresi). Oba stavy se mi nyní daří již lépe zvládat a neskončit neslavně, jako kolegové Brodský, Muk nebo Svoboda. Kombinace psychiatra, antidepresiv, stabilizátorů nálad a vynikající psychoterapie a psychoanalýzy je podle mého názoru skvělý způsob, jak co nejvíce a nejlépe své psyché "udržet na uzdě" a naučit se s ním žít.
Paní Petře velmi děkuji za péči, kterou mi poskytuje (ve dne v noci, a dokonce na dálku - doma i v zahraničí !!)
Mr. Incredible"

 

Contact me:
E-mail: urbanova.petra.cz@seznam.cz
Phone number: +420 603 316 290
 

© Copyright Psychoterapie